Виготовляємо під замовлення якісні меблі
Пн-Пт: с 9:00 до 19:00
м. Тернопіль, вул. Бродівська 60-Г

Доставка і оплата

Наш принцип роботи

Для прорахунку вартості замовлення, надсилайте запит на пошту korol.v.mebli@gmail.com , Вказавши бажані розміри і додавши фото відповідного дизайну. Ми надамо розрахунок вартості Ваших меблів на замовлення в декількох варіантах. У разі, якщо Вам підходить один із запропонованих варіантів, наш дизайнер виїжджає на об'єкт із зразками матеріалів, попередньо погодивши з Вами час візиту.
 
Замовнику надається широкий вибір якісної фурнітури і комплектуючих, колірної гами ДСП (більше 300 видів), більше 300 декорів стільниць, ПВХ-плівок, кольорів фарбування по каталогах RAL і NCS, фрезеровок МДФ-фасадів будь-якої складності, якісних розсувних систем, великий каталог малюнків на дзеркалі та склі (3000 малюнків)
 
На місці узгоджуємо загальний вигляд, функціональність і дизайн Вашої майбутньої меблів. На пошту Ви отримуєте готовий дизайн-проект в декількох варіантах.   Вибираєте для себе найбільш оптимальний або вносите свої правки для досягнення максимального результату.
 
У момент підписання договору та внесення передоплати, остаточно визначаємо перелік використовуваних   матеріалів. Після затвердження макетів, замовлення відправляється в роботу.

Доставка:

Доставка меблів здійснюється в один із днів, зазначеного в договорі терміну. За кілька днів до запланованої дати, з замовником узгоджують точний час доставки і установки меблів.
 
Власна виробнича база дозволяє виробляти меблі на замовлення швидко, якісно і досить гнучко. Наше виробництво знаходиться в Києві, що дає можливість оперативно виготовити, і доставити замовлення в зручний для Вас час. Що значно скорочує Ваші часові та грошові витрати. Адже головний принцип компанії KINGWOOD - це якісний і швидкий результат.
 
Ми контролюємо якість на всіх етапах, починаючи з виробництва і закінчуючи доставкою і установкою меблів до замовника. & Nbsp; Тому, кожне замовлення ми ретельно пакуємо в гофрокартон і стретч-плівку, що гарантує відсутність пошкоджень в процесі транспортування меблів до замовника.

Установка:

Монтаж меблів на об'єкті замовника проводиться в день доставки (як правило, кухня середнього розміру встановлюється протягом декількох годин з врізкою мийки, вручений поверхні і т.д.). Техніка та кухонні комплектуючі (мийка, варильна поверхня, посудомийна машина та ін.) Вимагають врізки, фіксації в кухонних секціях, навішування фасаду, повинні бути куплені замовником до моменту установки меблів. Підключення побутових електроприладів до електромережі, мийок і посудомийок до водопроводу в установку не входить.
 
Остаточний розрахунок замовник виробляє після монтажу замовлення на об'єкті.
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримаєте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість